Firma

Oferujemy przewozy krajowe i międzynarodowe, które pozwalają szybko i bezpiecznie przemieszczać się po całej Europie. Obsługujemy zarówno połączenia najbardziej popularne, jak przewozy do Niemiec, Anglii, czy Francji jak i te cieszące się mniejszym zainteresowaniem. Oferujemy przejazdy za granicę oraz przewozy do Polski, które wybierane są zarówno przez osoby regularnie przemierzające dane trasy, np. do pracy, jak i Klientów podróżujących tylko okazjonalnie. Każdy z nich liczyć może na kompleksową obsługę, najwyższy standard przejazdu, a także atrakcyjną cenę biletu.

1 stycznia 2014 r. połączyliśmy nasze siły z firmą Eurobus tworząc nową spółkę: Eurobus - Eurolines Polska, której jesteśmy udziałowcem. Pozwoliło to na poszerzenie oferty, a jednocześnie wykorzystanie połączonych sił zespołów pracowniczych obu firm. Teraz nasi Klienci mogą oczekiwać od nas jeszcze więcej.

Rezerwację przejazdów umożliwiamy za pośrednictwem rozbudowanej sieci biur w całej Polsce i Europie, które gwarantują sprawną i kompetentną obsługę. Wystarczy się tam wybrać, a nasi pracownicy przedstawią Państwu wszystkie możliwości podróży na określonej trasie i w danym terminie oraz zaoferują najbardziej korzystne rozwiązanie pod względem cenowym. Z listą Biur Eurobus - Eurolines Polska mogą Państwo zapoznać się w zakładce „gdzie kupić?”.

Oprócz udostępnienia Klientom sieci biur, stworzyliśmy także możliwość rezerwacji i zakupu biletów autokarowych naszej firmy on-line. Wprowadziliśmy to rozwiązanie w 2004 r., jako pierwsi na rynku, dla wygody naszych Klientów. W zaledwie kilka minut, nie tylko sprawnie i szybko odnajdziecie Państwo poszukiwane połączenie, ale także dokonacie płatności i wydrukujecie gotowy bilet.

Aby skorzystać z zakupu on-line wystarczy posiadać dostęp do sieci internetowej oraz drukarki, a także mieć możliwość dokonania płatności - kartą lub przelewem elektronicznym, choć możliwa jest też zapłata przelewem zwykłym. Eurobus - Eurolines Polska ma w ofercie przejazdy na licznych liniach krajowych oraz międzynarodowych, dlatego na początku należy wybrać odpowiednie połączenie, a także datę przejazdu, następnie uzupełnić dane Pasażera i dokonać płatności. Istnieje również możliwość późniejszej zmiany wprowadzonych informacji, wystarczy tylko zalogować się do naszego systemu. Zakup on-line to opcja szybka i wygodna, dlatego zyskuje stale rosnącą popularność wśród naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi promocjami, ofertą na przejazdy grupowe, a także honorowanymi przez Eurobus - Eurolines Polska zniżkami na krajowe i międzynarodowe przewozy autokarowe. Zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby starsze mogą liczyć tu na preferencyjne warunki zakupu biletów autokarowych. Warto na bieżąco sprawdzać naszą ofertę, gdyż pojawiają się w niej również specjalne zniżki sezonowe. Zapraszamy też do kontaktu w sprawie przejazdów grupowych. Nawiązaliśmy współpracę z licznymi szkołami, firmami czy jednostkami administracji publicznej, jednak na specjalną ofertę cenową liczyć może też każda osoba, która organizuje przejazd dla większej ilości osób. Cena zostaje wówczas indywidualnie dopasowana do zapotrzebowania, a więc uwzględnia m.in. liczbę osób, ich wiek, termin podróży oraz wybraną trasę.
Decydując się na ofertę Eurobus - Eurolines Polska wybierają Państwo:
  • Konkurencyjne ceny na przejazdy autobusowe krajowe oraz przewozy międzynarodowe;
  • Możliwość rezerwacji i zakupu biletów ON-LINE nieprzerwanie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, z dowolnego miejsca na świecie;
  • Dokonanie płatności w najwygodniejszej dla Państwa formie;
  • Wiele stałych zniżek, a także liczne promocje sezonowe;
  • Profesjonalną obsługę, zapewniająca pełen komfort i bezpieczeństwo w podróży.
Centralna Rezerwacja:

tel.: +48 14 6571777
linia@madeltrans.com.pl

czynna od poniedziałku do piątku w godz.:
od 07:00 do 22:00
w soboty
od 07:00 do 15:00Eurolines Polska Sp. z o.o.
ul. Kościelna 10, Tyniec Mały
55-040 Kobierzyce
sekretariat: 71 311-81-73


NIP: 634-24-26-219
Sąd Rejonowy w Katowicach,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
KRS: 16256
Kapitał zakładowy: 270000 PLN

Centralna rezerwacja

tel.: 14 6571777, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 07:00 do 22:00
w soboty od 07:00 do 15:00